Estemed Tekirdağ Lazer Epilasyon Uygulamaları - Lazer Türleri Buz Lazer Hakkında Detaylı Bilgiler

tasarim59

Estemed Tekirdağ Lazer Epilasyon Uygulamaları - Lazer Türleri Buz Lazer Hakkında Detaylı Bilgiler
estemed lazer epilasyon poliklinik tekirdağ
estemed lazer epilasyon poliklinik tekirdağ

BUZ LAZER

     Buz lazer, epilasyon ve epilasyon uygulamalarının en acısız, en hızlı ve en son teknolojisidir. 810nm dalga boyunda bir diode lazer teknolojisiyle çalışır. Lazer epilasyon 2009 yılında Ütüleme Epilasyon teknolojisi sayesinde acısız bir hale getirildi.

      2014 yılının sonunda yine Alma Lasers, Buz Lazer teknolojisiyle lazer epilasyon a bambaşka bir boyut getirdi, artık acı yok, çünkü artık Soprano ICE lazer cihazlarının başlığı Buz. Konforlu ve yaz aylarında yapılabiliyor olması Soprano Diod lazer cihazlarını ülkemizde olduğu gibi dünyada da zirveye oturttu.

     Artık seans süreleri yarı yarıya kısaldı çünkü artık Soprano ICE lazer cihazlarının tedavi başlık uçları çok daha geniş ve büyük işte bu yüzden, Buz Lazer çok daha hızlı. BuzLazer™ teknolojisiyle sıcak taş masajı konforunda ve çok kısa süren seanslarıyla uygulama yaptırabilirsiniz, Buz lazer cihazının markası, Soprano ICE'dır.

Buz Lazer ile Epilasyon ve Avantajları;

Yaz aylarında da uygulanmaktadır.
Her cilt tipinde ve her kıl renginde kullanılır.
Hızlıdır, ortalama bir tüm vücut 35 dakika sürmektedir.
Erkeklerin en çok tercih ettiği lazer epilasyon sistemidir, çünkü acısızdır.
Acı ve ağrı asla olmaz çünkü kılları buz ile dondurarak yok eder.
Ortalama 4-6 seans optimum sonuç almak için yeterli olmaktadır.
FDA onaylıdır.
Kesinlikle cildinizde tahrişe ve lekelenme yapmaz, çok güvenlidir.

DİODE LAZER

     Uzun dalga boyuna sahip olduğundan, lazer ışığının daha derine ulaşabilmesini ve derindeki kıl köklerini tahrip etmesini sağlar. Aynı zamanda diod lazerle diğer cihazlar ile uygulama yapılamayan ince ve açık renkli kıllara da uygulama yapılabilir. Bu özelliklerinden dolayı diğer cihazlara oranla daha geniş bir kitleye hitap etmektedir. Etkin soğutma sistemi ile uygulama sırasında hissedilen acı en aza indirilir. Yanık ve leke komplikasyonu çok azdır. Yazın güvenle uygulama yapılabilir.

ALEXANDRİTE LAZER

     Bu dalgaboyunda gönderilen enerji melanin tarafından çok iyi absorbe edilir, bu nedenle açık renk cilt ve siyah tüylere sahip bir kişi için Alexandrite lazer oldukça etkilidir. Uygulama süresinin kısa olması, hasta açısından konforlu ve diğer lazerlere göre az acı hissedilen tipte olması sebebiyle sık tercih edilen lazer epilasyon cihazlarındandır xx

Nd-YAG LAZER

     Her cilt rengine güvenle uygulanır, ince kıllarda da etkilidir. En koyu cilt tipi Afro-Americana dahil, cilt lekelenmesine sebep olmaksızın uygulanabilir. Bu nedenle yazın uygulanmasında bir sakınca yoktur. Bu lazer sisteminin melanine hassasiyeti çok azdır. Deriye lazer enerjisini gönderirken en dış tabakayı koruyan özel soğutucu ünitesi mevcuttur. Uygulama esnasında ciltle teması olmadığından hijyen açısından sorun yaşanmaz.

ÜTÜLEME SOPRANO DİODE LAZER

     Lazer epilasyonda ABD FDA onaylı son teknoloji Soprano Diode Lazer ,Sarı ve ince tüylerde en yüksek başarı.
     Dünyanın ilk ve tek acısız ve hızlı lazer epilasyonu Merkezimizde uygulanmaktadır.

Site içeriğinin Estemed Poliklinik' in izni olmadan kopyalanması ve herhangi bir şekilde kullanılması yasaktır.
Lazer Epilasyon

© 2012 Estemed Poliklinik. Tüm Hakları Saklıdır. 
Tekirdağ web tasarım